()

سوخاری کیلویی در سالیان اخیر به یکی از انواع غذا های محبوب مردم دنیا به ویژه ما ایرانی ها تبدیل شده است.
اما اگر بخواهیم از این بازار پر مشتری و جذاب برای خودمان سودی به دست بیاوریم باید چه مراحلی را طی کنیم؟ آیا تجهیزات آشپزخانه صنعتی در روال کار و درآمد تاثیر گذار است ؟ در این مقاله به راه اندازی سوخاری کیلویی از اولین قدم ها تا آخرین مراحل آن می پردازیم.

فهرست مطالب

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09121961595

مراحل راه اندازی سوخاری کیلویی

هر کسب و کاری در ابتدا باید مراحلی را طی کند تا بتواند به سود دهی برسد. با توجه به ماهیت شغل این مراحل میتواند متفاوت باشد ما در ادامه به ذکر مراحل راه اندازی سوخاری کیلویی می پردازیم:

یافتن و انتخاب مکان مناسب

اولین نکته و مهمترین نکته لوکیشن و موقعیت مغازه سوخاری کیلویی شماست. باید برای انجام این مرحله تحقیقات و جست و جوی فراوانی انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. همچنین در این مرحله باید بازار هد خود را شناسایی کنید و بر اساس آن موقعیت مغازه خود را انتخاب کنید. حتما این نکته را در نظر داشته باشید که لوکیشن مورد نظر به آب، برق و گاز دسترسی داشته باشد. اگر بهترین لوکیشن دنیا را هم پیدا کنید ولی دسترسی به این موارد نداشته باشید قطعا با ضرر بسیاری مواجه خواهید شد.

 

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09121961595

نصب اتصالات

سعی کنید جایی را انتخاب کنید که کمترین نیاز را به بهینه سازی اتصالات آب، برق و گاز داشته باشد. اگر اینگونه نباشد باید هزینه ای را صرف بهینه سازی و نصب اتصالات کنید. برای انجام این مرحله نیاز است که از توانایی های یک متخصص کمک بگیرید تا در کمال ایمنی این کار صورت بگیرد.

تهیه تجهیزات مورد نیاز

در این مرحله باید لیست تجهیزاتی را که نیاز دارید تهیه کنید، برای خرید تجهیزات فست فود باید از نظرات کارشناسان و متخصصان این حوزه استفاده کنید تا بتوانید انتخابی مقرون به صرفه و با کیفیت انجام دهید. خوشبختانه کارشناسان ما در این زمینه میتوانند به شما مشاوره تخصصی رایگان نیز ارائه دهند.

در ادامه این مقاله نیز برای سهولت کار شما تجهیزات مورد نیاز را برای شما ذکر کرده ایم.

 

تهیه مواد اولیه

انتخاب مواد اولیه با کیفیت یکی از مراحل مهم راه اندازی سوخاری کیلویی میباشد. شما برای تهیه مواد اولیه سوخاری کیلویی میتوانید با تامین کننده های مواد اولیه ارتباط بگیرید و پس از آن با محاسباتی که انجام میدهید بهترین مواد اولیه را با قیمتی مناسب تهیه میکنید. همچنین بهتر است که در آغاز کار اگر توان دارید محصولاتی مانند سس مخصوص، خیارشور و موارد این چنینی را خودتان تولید کنید و به مشتریان ارائه دهید. این مسئله باعث میشود که به مقدار زیادی در هزینه هایتان صرفه جویی شود و حتی از این راه سود کسب کنید.

شخصی سازی فروشگاه

در این مرحله شما باید فروشگاه خود را شخصی سازی کنید. شاید بپرسید که شخصی سازی به چه معناست؟ منظور از شخصی سازی فروشگاه دیزاین کردن آن به سبک و سیاق خودتان است. برای انجام این کار میتوانید از متخصصان این امر کمک بگیرید. به هیچ وجه این مرحله را دست کم نگیرید. در این مرحله شما استارت برند سازی خود را میزنید. پس سعی کنید که با تمام قوا و خلافانه آن را انجام دهید. حتما به تاثیر رنگ ها در فضای فروشگاه خود دقت کنید. رنگ ها میتوانند تاثیر زیادی بر احساسات و عواطف مشتریان شما داشته باشند در نتیجه بر فروش شما نیز تاثیر میگذارند.

تعیین استراتژی فروش و بازاریابی

برای موفقیت در هر کسب و کاری باید استراتژی مناسب با آن را تدوین کنید. راه اندازی سوخاری کیلویی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازار هدف خود را به خوبی بشناسید. برای افزایش فروش میتوانید از فضای مجازی کمک بگیرید. امروزه اینستاگرام و پلتفرم های دیگر بسیار در این مسئله کمک کننده هستند. اگر هم توانایی مالی دارید میتوانید از تبلیغات تلویزیونی و رادیویی نیز استفاده کنید. اما همانطور که میدانید این مدل تبلیغات بسیار گران قیمت هستند و به جز برای افرادی خاص در ابتدای کار مقدور نیست که به این شکل تبلیغات انجام بدهند.راه اندازی مغازه سوخاری کیلویی

اگر میخواهید در این کار موفق شوید نکات زیر را جدی بگیرید!

ارتقاء و حفظ کیفیت

سعی کنید روز به روز کیفیت محصولات خود را بالا ببرید. همچنین اگر کسب  کارتان راه افتاد و به سود دهی رسیدید حتما کیفیت خود را حفظ کنید. شما برای به دست آوردن مشتریانتان بسیار زحمت کشیدید پس باید بهترین کیفیت را نیز به آن ها ارائه دهید تا آن ها نیز همیشه به شما وفادار بمانند.

ارائه خدمات مشتریان برتر

میتوانید برای این که مشتری هایتان را به مشتری های ثابت تبدیل کنید برای آن ها تخفیف های ویژه ای در نظر بگیرید و از این طریق از حسن اعتماد آن ها به فروشگاهتان تقدیر کنید. همچنین با این کار مشتریان عادی را از مشتریان برتر خود متمایز میکنید.

ایجاد تجربه خرید متفاوت

به مشتریانتان تجربه خریدی خوشایند ارائه دهید. آن ها صرفا از شما کالا یا خدماتی دریافت نمیکنند بلکه شما به آن ها ارزشی را در قالب کالا یا خدمت می فروشید. پس با استفاده از خلاقیت خود نهایت سعی خود را کنید که تجربه خریدی متفاوت و به یادماندنی به آن ها ارائه دهید.

ایجاد ارتباط با مشتریان

شاید دیده باشید که رستوران ها در زمان ثبت فاکتور از شما شماره همراهتان را دریافت میکنند. شما نیز میتوانید با این کار یک پل ارتباطی میان خودتان و مشتری ها ایجاد کنید و  با استفاده از این امکان با مشتریانتان در ارتباط باشید و هر از گاهی خودتان را به آن ها یادآوری کنید.

تجهیزات مورد نیاز راه اندازی سوخاری کیلویی

تجهیزات مورد نیاز راه اندازی سوخاری کیلویی

برای راه اندازی سوخاری کیلویی به تجهیزات خاصی نیاز دارید. که ما برایتان به تفکیک ذکر کرده ایم.

یخچال:

شما برای تهیه یخچال با توجه به بودجه خود میتوانید یخچال ایستاده برای نوشیدنی ها و یخچال ایستاده دو درب یا یخچال میز کاری برای مواد اولیه استفاده کنید.

سرخ کن:

اگر توانایی مالی دارید از سرخ کن دین (Dean) استفاده کنید. این سرخ کن معروف ترین برند دنیا در این زمینه است که ساخت کشور آمریکا می باشد. اما اگر بودجه شما محدود است میتوانید از سرخ کن طرح دین استفاده کنید که تقریبا قیمت آن نصف سرخ کن دین اصلی می باشد.

میز استیل:

میز استیل یکی از اجزای مهم هر آشپزخانه صنعتی می باشد. که با بودجه ها و هزینه های متفاوت میتوانید اقدام به خرید آن کنید. نکته مهم این است که استیلی که در میز استفاده شده است بهتر است ضد زنگ باشد. وچون دائما با رطوبت سر وکار دارد.

اجاق گاز:

اجاق گاز ها نیز انواع مختلفی دارند که بعضی از آنها داری فر و بعضی نیز فاقد آن می باشند. این نکته به نیاز شما بستگی دارد. اما به صورت عمده در راه اندازی مغازه سوخاری کیلویی شما نیازی به گاز فر دار ندارید.

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09121961595

مرینیتور:

برای مزه دار کردن مواد اولیه خود شما به مرینیتور نیاز دارید. این دستگاه به صورت حرفه ای و تخصصی مواد اولیه شما را مزه دار میکند.

کانتر:

میتوانید از کانتر برای پیشخوان یا میز کار استفاده کنید. در واقع کانتر به شما کمک میکند که از فضا به میزان بهینه استفاده کنید و کار های مربوط به مغازه خود را روی آن انجام دهید.

هود:

هود دوجداره یکی از گزینه های مطلوب برای فضا هایی مثل رستوران ها یا فست فود ها می باشد. مشتریان زمانی که وارد فروشگاه شما میشوند قطعا دوست ندارند که بوی غذا آن ها را اذیت کند. هود دوجداره با ایجاد یک پرده هوا میتواند از خارج شدن بو جلوگیری کند.

ترازوی پرینتردار:

برای انجام حساب و کتاب به صورت دقیق و راحت شما به یک ترازوی پرینتر دار نیاز دارید. زمانی که سفارشات مشتری ها را برای آن ها وزن میکنید، مشتریان نیاز دارند که رسید سفارشات خود را دریافت کنند و بدانند که از چه چیزی به چه مقدار سفارش داده اند.

تجهیزات مورد نیاز راه اندازی سوخاری کیلویی

مزایای راه اندازی سوخاری کیلویی

همانطور که میدانید تمایل مردم روز به روز نست به غذا های فست فود بیشتر میشود، غذاهای سوخاری نیز به عنوان یکی از فست فود های محبوب از این قاعده مستثنی نیستند. این مزیت بزرگی است.  ما مزایای این شغل را جمع آوری کردیم و برایتان ذکر کردیم:

کم هزینه بودن

راه اندازی سوخاری کیلویی به نسبت دیگر روش های پخت و ارائه فست فود از هزینه پایین تری برخوردار است. همچنین شما الزام نیاز به فضای نشستن برای مشتریانتان ندارید و مشتریان میتوانند به صورت بیرون بر از خدمات شما استفاده کنند.

کاهش هدر رفت منابع

استفاده از دستگاه ها مخصوص باعث میشود که بهره وری سرآشپزان بالا برود در نتیجه به افزایش مشتری منجر میشود. همچنین از هدر رفت منابع جلوگیری میکند که این مسئله میتواند بسیار حائز اهمیت باشد.

 

 

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09121961595

نو بودن این ایده

همانطور که میدانید راه اندازی سوخاری کیلویی ایده نسبتا جدیدی به حساب می آید و هنوز خیلی از صاحبان کسب و کار های مربوط به فست فود به این سمت حرکت نکرده اند. این یعنی که این بازار هنوز اشباع نشده و جای پیشرفت در آن زیاد است. فقط نیاز به مقداری انرژی، سرمایه و صبر دارد.

مکانیزه بودن راه اندازی مرغ سوخاری

مراحل پخت و پز در فست فود کیلویی به صورت مکانیزه انجام میشود. همین مسئله باعث افزایش بهداشت و همچنین کاهش نیاز به نیروی انسانی است. هم در هزینه ها صرفه جویی میشود و هم اینکه مشتریان غذایی سالم و بهداشتی را دریافت میکنند.

خریدتجهیزات فست فود | راه اندازی سوخاری کیلویی | سوخاری کیلویی

نکات مهم در خرید تجهیزات و راه اندازی سوخاری کیلویی

تجهیزات یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده یک فروشگاه با استاندارد ها بالا هستند. اگر میخواهید مشتریان را به سمت خود جذب کنید، کیفیت محصولات خود را بالا ببرید و در هزینه ها صرفه جویی کنید باید تجهیزاتی را تهیه کنید که از کیفیت لازم برخوردار باشند.

در ادامه نکات مهمی را که باید در زمان خرید تجهیزات در زمان راه اندازی سوخاری کیلویی به آن ها توجه کنید ذکر کرده ایم:

شناخت نیاز ها و روشن سازی اولویت ها:

اول از همه باید مشخص کنید که کدام وسیله ها نیاز های اصلی شما برای راه اندازی فروشگاهتان است. پس از آن باید روشن کنید که اولویت های شما برای تهیه این وسایل چیست؟

در نظر گرفتن ابعاد و مساحت دردسترس:

اگر فروشگاهتان مساحت کمی دارد شما نمیتوانید وسایلی را تهیه کنید که مساحت زیادی را اشغال میکنند. پس حتما باید در زمان خرید تجهیزات برای راه اندازی سوخاری کیلویی به این مسئله توجه کنید.

برند و کیفیت تجهیزات:

سعی کنید از برند های مطرح محصولات خود را تهیه کنید. همچنین کیفیت را حتما مد نظر خود قرار دهید و هرگز وسایلی را که کیفیت بسیار پایینی دارند تهیه نکنید. چون پس از مدتی باید پول بسیار زیادی را صر تعمیر یا خرید یک وسیله جدید کنید.

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09121961595

صرفه جویی در مصرف انرژی:

یکی از هزینه هایی که باید در فروشگاهتان آن را کاهش دهید هزینه های مصرف انرژی هستند. اگر تجهیزاتی را تهیه کنید که مصرف انرژی بالایی دارند شما متحمل هزینه های هنگفتی خواهید شد که میتوانید به راحتی آن ها را کاهش دهید.

گارانتی و خدمات پس از فروش:

حتما در زمان خرید تجهیزات راه اندازی سوخاری کیلویی از فروشنده درباره گارانتی و خدمات پس از فروش سوالاتی از قبیل زمان و مدت گارانتی و همچنین نوع خدماتی که پس از خرید کالا دریافت میکنید بپرسید. این مسئله به شما کمک میکند که اگر در آینده با تجهیزات خریداری شده به مشکل خوردید بدانید که باید چه اقداماتی انجم بدهید.

هزینه و بودجه:

بودجه خود را مشخص کنید. در تخصیص بودجه به تجهیزات دقت لازم را به خرج دهید. شما باید بتوانید میان بودجه خود و هزینه هایی که میخواهید صرف کنید تعادل برقرار کنید.

بازخورد دیگران:

در زمان خرید نظرات مشتریانی را که قبلا خرید کرده اند را حتما مد نظر قرار بدهید. گاهی نکاتی را میتوانید از نظرات دیگران متوجه شوید که هرگز در هیچ جای دیگری نمیتوانید پیدا کنید.

 

منوی سوخاری کیلویی :

 •  بال سوخاری
 •  کتف سوخاری
 •  ران سوخاری
 •  مرغ کامل سوخاری
 •  پنیر سوخاری
 •  قارچ سوخاری
 •  کوکتل پنیری کیلویی
 •  پیاز سوخاری
 • سیب زمینی سوخاری و سرخ شده
 •  ناگت
 • شنسیل
 •  کنتاکی
 •  میگو سوخاری
 •  چیکن
 • پیاز سوخاری
 • کوکتل دودی
 • نان سیر
 • انواع پیتزا و …

هزینه راه اندازی سوخاری کیلویی | سوخاری

هزینه ی راه اندازی سوخاری کیلویی ۱۴۰۲

هزینه راه اندازی سوخاری کیلویی با توجه به فضا و نیاز های شما و همچنین با در نظر گرفتن بازار هدف میتواند بسیار متفاوت باشد. برخی از دستگاه های مغازه سوخاری کیلویی وارداتی هستند و برخی از آن ها از تولیدات داخلی هستند بدیهی است که محصولات وارداتی هزینه بیشتری برای شما دارند. اما اگر بخواهید با هزینه کمتری شروع به کار کنید میتوانید از محصولات داخلی استفاده کنید که قیمت مناسب تر و کیفیت مطلوبی دارند. اگر بخواهید هزینه دقیق راه اندازی مغازه سوخاری کیلویی را محاسبه کنید میتواند با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

شاید دوست داشته باشید!  پیتزاهایی که جهانی شده اند!

19 دیدگاه برای “0 تا 100 راه اندازی سوخاری کیلویی | مشاوره رایگان

 1. احسانی گفته:

  واقعا کار شف راد حرف ندارع
  من رنگو اسلامشهر هستم
  من واقعا راضیم ترسم ریخت از این کار
  تشکر .

  • shahrya3 گفته:

   تمایل مردم به غذاهای فست فود، به خصوص مرغ سوخاری، افزایش یافته است. راه اندازی سوخاری کیلویی به نسبت دیگر روش های پخت فست فود ارزان تر است و نیاز به فضای نشستن برای مشتریان ندارد.

  • shahrya3 گفته:

   یافتن و انتخاب مکان مناسب
   نصب اتصالات
   تهیه تجهیزات مورد نیاز
   تهیه مواد اولیه
   شخصی سازی فروشگاه
   تعیین استراتژی فروش و بازاریابی

  • shahrya3 گفته:

   دسترسی به آب، برق و گاز
   موقعیت مکانی مناسب با بازار هدف
   مساحت کافی برای تجهیزات و مشتریان
   سهولت دسترسی برای مشتریان

  • shahrya3 گفته:

   یخچال
   سرخ کن
   میز استیل
   اجاق گاز
   مرینیتور
   کانتر
   هود
   ترازوی پرینتر دار

  • shahrya3 گفته:

   کم هزینه بودن
   کاهش هدر رفت منابع
   ایده نو و بازار اشباع نشده
   مکانیزه بودن

  • shahrya3 گفته:

   بال سوخاری
   کتف سوخاری
   ران سوخاری
   مرغ کامل سوخاری
   پنیر سوخاری
   قارچ سوخاری
   کوکتل پنیری
   سیب زمینی سوخاری
   ناگت
   شنسیل
   کنتاکی
   میگو سوخاری
   چیکن
   پیاز سوخاری
   کوکتل دودی
   نان سیر
   انواع پیتزا

  • shahrya3 گفته:

   هزینه راه اندازی به عوامل مختلفی مانند نوع تجهیزات، مساحت فروشگاه و … بستگی دارد. برای محاسبه دقیق هزینه می توانید با کارشناسان مشورت کنید.

  • shahrya3 گفته:

   سرخ کن دین ساخت کشور آمریکا و معروف ترین برند دنیا است. سرخ کن طرح دین ساخت ایران و قیمت آن تقریبا نصف سرخ کن دین اصلی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: !!