()

بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی

بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای مشاغلی مانند رستوران‌ ها و آشپزخانه‌های صنعتی بسیار حیاتی است. کیفیت تجهیزات آشپزخانه می‌تواند تأثیر زیادی بر تجربه مشتریان و همچنین بهره‌وری کسب و کار داشته باشد. 

برندهای معتبر تجهیزات آشپزخانه صنعتی، با ارائه تجهیزاتی با کیفیت بالا و قابلیت اعتماد، می‌توانند به شما کمک کنند تا بهره‌وری و کیفیت خدمات خود را بهبود بخشیده و هزینه‌های نگهداری و تعمیرات را کاهش دهید. در این مقاله، به بررسی بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌پردازیم تا به شما کمک کنیم برند مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

 

 

 

برند های مطرح در بازار

بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار متنوع می‌باشد، از جمله برندهایی همچون APW، LOTUS و FAGOR که هر یک دارای ویژگی‌های خاصی هستند و از نظر شکل و کیفیت با یکدیگر متفاوت اند. این تجهیزات در مراکز فروش لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران قابل دسترسی می‌باشند.

برند APW تجهیزات صنعتی آشپزخانه با شکل‌های متنوعی ارائه می‌شود و یکی از کالاهای آمریکایی است که دارای دوام بسیار خوبی می‌باشد. همچنین، LOTUS یکی از بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که از کشور ایتالیا می‌باشد و دارای نمونه‌های گوناگونی از تجهیزات صنعتی است که بسیار مستحکم می‌باشد.

FAGOR نیز یکی از بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی محسوب می‌شود که دارای تجهیزات گوناگون سرمایشی و شست و شو می‌باشد و به عنوان یکی از مقاوم‌ترین تجهیزات صنعتی آشپزخانه شناخته می‌شود. استفاده از بهترین برندها در تجهیزات آشپزخانه صنعتی باعث افزایش کیفیت و کارایی محصولات ارائه شده به مشتریان می‌شود.

استفاده از بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای فعالیت‌های غذایی گسترده، بسیار حیاتی است. عدم دستیابی به استانداردهای کیفیت و عملکرد مورد نظر، می‌تواند منجر به رضایت‌بخشی ناکافی مشتریان و در نتیجه از دست دادن آن‌ها شود.

 

فعالان در حوزه آشپزخانه‌های صنعتی، باید با بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی آشنا باشند، چرا که این برندها محصولات متنوعی را برای نیازهای مختلف ارائه می‌دهند. در حال حاضر، انتخاب از میان تنوع برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی امری مهم است و این انتخاب می‌تواند گام مهمی در بهبود کیفیت محصولات و جذب مشتریان باشد.

 

 

قیمت بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی
قیمت بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 

 

 

فاکتور های لازم برای ویژگی های برندهای تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 این مشخصات ویژگی‌های مهمی هستند که برای انتخاب بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید مدنظر قرار گیرند. با توجه به این مشخصات، بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید دارای موارد زیر باشد:

شاید دوست داشته باشید!  معرفی غذاهای پر فروش در رستوران

 

طول عمر بالا: تجهیزات با طول عمر بالا که از مواد با کیفیت ساخته شده‌اند، هزینه‌های تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهند.

بدون تاثیر منفی بر بو و طعم محصول: تجهیزات باید از موادی ساخته شوند که بو و طعم مواد غذایی را تحت تاثیر قرار ندهند.

حمل و نقل آسان و شستشوی آسان: تجهیزاتی که آسانی حمل و نقل شوند و قابلیت شستشوی آسان داشته باشند، در آشپزخانه‌های صنعتی بسیار مفید هستند.

استاندارد بودن: تجهیزات باید استانداردهای روز دنیا را رعایت کرده و ایمنی بالایی داشته باشند.

فیلترهای موجود: وجود فیلترهای مناسب در تجهیزات باعث افزایش ماندگاری و عمر دستگاه می‌شود.

 

با این ویژگی‌ها به‌طور کلی، برندی که تمامی این مشخصات را دارا باشد، می‌تواند بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی باشد.

 

 بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی 1403

بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار متنوع می باشد که شامل : برند APW و LOTUS و FAGOR می باشد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند که از نظر شکل و درجه کیفی با یکدیگر متفاوت هستند و در مرکز فروش لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران یافت می شوند. همچنین تجهیزات صنعتی آشپزخانه با برند APW شکل های متنوعی دارد و یکی از کالاهای آمریکایی که دوام بسیار خوبی دارد و یکی دیگر از بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی لوتوس می باشد که برای کشور ایتالیا می باشد و دارنده نمونه های گوناگونی از تجهیزات صنعتی است که کاملا مستحکم می باشد.

 

فارگو یکی از بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد که دارنده تجهیزات گوناگون سرمایشی، شست و شو می باشد که مقاوم ترین تجهیزات صنعتی آشپزخانه می باشد. در حال حاضر تجهیزات آشپزخانه صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا استفاده از بهترین برندها باعث می شود کیفیت و کارایی محصولات ارائه شده به مشتریان در سطح بالایی قرار گیرد.

 

قیمت بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تعیین بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی بر اساس فاکتور‌های گوناگونی صورت می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها نام تجاری و شرکت سازنده این تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند که مرغوبیت آن‌ها را نشان می‌دهند.

قیمت بهترین برند انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی به عوامل متعددی بستگی دارد و تولیدکنندگان با بررسی مدل‌های مختلف تجهیزات صنعتی آشپزخانه، قیمت‌های متفاوتی روی آن می‌گذارند که خریداران بهترین برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی با توجه به نیاز خود، اقدام به خرید تجهیزات صنعتی آشپزخانه با نرخ‌های مختلفی می‌کنند.

 در اصل چون نوسان‌های قیمتی در رابطه با تجهیزات صنعتی آشپزخانه زیاد است و در هر زمان تعرفه‌های جدیدی اعلام می‌گردند، پس تجهیزاتی با درجه کیفی بیشتر با مخارج بالاتری هم به دست مصرف‌کنندگان می‌رسند.

 قیمت باورنکردنی تجهیزات متنوع صنعتی آشپزخانه به طور کلی فرصت استثنایی را در بازار ایجاد نموده است تا مشتریان عمده بتوانند این تجهیزات را به صورت استثنایی و ویژه خریداری کنند.

شاید دوست داشته باشید!  7 راهکار ارزشمند در افزایش فروش رستوران, مهندسی منو چیست ؟

 

 

برند ا.پی. دبلیو APW و گریل معروفش
برند ا.پی. دبلیو APW و گریل معروفش

 

 

 

برند ا.پی. دبلیو APW و گریل معروفش

برند ا.پی. دبلیو (APW) اصل آمریکایی دارد و در زمینه تولید تجهیزات گرمایشی فعالیت می‌کند. 

این برند امروز محصولاتش را به سراسر جهان صادر می‌کند. یکی از محصولات معروف این برند گریل‌های آن هستند که در ایران نیز طرفداران زیادی دارند. باید اشاره کرد که تولیدکنندگان داخلی امروزه سعی دارند با محصولات مشابه به رقابت با این برند بپردازند و به دلیل تفاوت قیمت‌ها بین دلار و ریال، برخی از آنها در این رقابت موفق بوده‌اند.

 

برند فاگور  FAGOR

برند فاگور (FAGOR) از قاره سبز می‌آید، این برند اروپایی در زمینه تجهیزات گرمایشی، سرمایشی و شست‌وشو فعالیت گسترده‌ای دارد.

 

 

برند لینکلن LINCOLN

اگر شما هم تا به حال به فکر راه‌اندازی یک فست فود بوده‌اید و می‌خواستید فر پیتزا ریلی تهیه کنید احتمالا نام برند لینکلن (LINCOLN) را شنیده‌اید. این برند با فر پیتزا ریلی شناخته می‌شود و دو مدل 1154 و 1456 آن در ایران عرضه شده است. این برند ریشه در خاک آمریکا دارد و در زمینه پخت پیتزای آمریکایی به شهرت رسیده‌ است.

 

 

برند لوتوس LOTUS

لوتوس (LOTUS) یک برند معروف ایتالیایی است که در تجهیزات آشپزخانه صنعتی شهرت و آوازه جهانی دارد. این برند تلاش کرده همه تجهیزات مورد نیاز یک آشپزخانه صنعتی را تولید کند و با توجه به کیفیت و ظاهر زیبای آن طرفداران زیادی دارد. از جمله محصولات پر آوازه این برند می‌توان به فر پیتزای GGF اشاره کرد که محصولی بسیار پرفروش است. از نکات قابل تامل درباره این محصول اینکه در ایران هم به روش مهندسی معکوس تولید شده و در بازار به فروش می‌رسد.

 

 

برند توربو  Turbo Air

برند توروبو ایر (Turbo Air) در زمینه تجهیزات برودتی آشپزخانه صنعتی فعالیت می‌کند. از جمله محصولات این برند که در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند می‌توان به یخچال ایستاده، فریزر ایستاده، یخچال و فریزر خوابیده (رویه میزکار)، کانتر سرد، تاپینگ پیتزا و ساندویچ، انواع یخچال‌های ویترینی و… اشاره کرد.

بعضی از محصولات این برند در بازارهای ایران هم پیدا می‌شوند، هرچند قیمت آنها بالاست و بعضی ترجیح می‌دهند از نمونه‌های داخلی استفاده کنند.

 

 

نام‌های معتبر فر صنعتی
نام‌های معتبر فر صنعتی

 

 

نام‌های معتبر فر صنعتی

همان‌طور که ملاحظه کردید بعضی از برندهای یاد شده در بالا محصولات‌شان در بازارهای ایران هم یافت می‌شود. تعدادی از آنها با اخذ امتیاز از آن برندها وارد ایران شده‌اند و تعدادی با روش‌های دیگر از جمله مهندسی معکوس، در بین برندهایی که محصولات‌شان در ایران امتحان خوبی پس داده می‌توان به نام رشیونال (Rational) اشاره کرد.

سال‌ها است که برند آلمانی رشیونال به بازار ایران وارد شده و کارنامه خوبی از خود پس داده است. فر کامبی و فر کانوکشن معروفترین محصولات این برند هستند که قابلیت‌های بسیاری را در خود جای داده و به این روش‌های پخت ترکیبی به اندازه چندین فر برای رستوران کارایی خواهد داشت.

شاید دوست داشته باشید!  درآمد کافی‌ شاپ در تهران و شهرستان چقدر است؟

علاوه بر برند رشیونال برندهای هوبرت (Hobart)، اونکس (Unox) و پیرون (Piron) نیز در تولید انواع فر بسیار مطرح هستند. البته برند آمریکایی هوبرت کمتر در ایران شناخته شده است و به دلیل تحریم‌ها در بازار ایران حضور ندارد.

در میان ایتالیایی‌ها برند فورنی (MAM Forni)  یکی از نام‌های آشنا و مطرح است که تجهیزاتی مناسب برای پخت انواع پیتزا تولید می‌کند. زانولینی (Zanolli) نیز یکی دیگر از برندهای پیتزا است که مزیت آن در استفاده از انرژی برق به جای گاز است.

به این ترتیب جزو تجهیزات سبز محسوب می‌شود و در راستای برنامه اتحادیه اروپا برای به صفر رساندن انتشار کربن خواهد بود.

 

 

 

 

بازار تجهیزات کافی شاپ در دست ایتالیایی‌ها

گل سر سبد تجهیزات کافی شاپ، دستگاه‌های اسپرسو هستند. برای اسپرسو، حداقل 30 نام برتر در بازار وجود دارد که بیشتر آن‌ها ایتالیایی هستند.

 انتخاب از میان آن‌ها بسیار سخت است. برندهایی نظیر لاکیمبالی (La Cimbali) و ویکتوریا (Victoria) از جمله برندهای معروفی هستند که هر کدام ویژگی‌ها و جذابیت‌های خاص خود را دارند.

علاوه بر دستگاه‌های اسپرسو، انواع آسیاب‌های قهوه نیز اهمیت زیادی دارند. از فیورنزاتو (FIORENZATO) تا مازر (MAZZER)، همه این برندها ایتالیایی هستند و بیشتر تجهیزات کافی‌شاپ را می‌توان از این برندها تهیه کرد.

برندهای ماشین یخ ساز

در مورد تجهیزات سرمایشی بهتر این است که است اروپا روبرگردانیم و به آمریکا نگاه کنیم. این شامل انواع هودها و تجهیزات تهویه مطبوع و همچنین یخچال و فریزر می‌شود. برند برما (Brema) و اسکاتزمن (Scotsman) دستگاه‌های یخ سازی تولید می‌کنند که شهرت جهانی دارند.

سه برند جهانی که شما را از رقیبان‌تان متمایز می‌کند

حتما شما هم متوجه شده‌اید که تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌تواند کسب‌وکارتان را متحول کند. بعضی از محصولات را ناگزیر باید تهیه کرد، اما بعضی دیگر بسته به شرایط کاری‌تان دارد. در این بین محصولاتی هم هستند که با تهیه آن می‌توانید کارتان را متحول کنید. بیایید چند برند جهانی را که باعث تحول در کسب‌وکار شما می‌شود مرور کنیم. برند داوب (Daub) در تولید انواع تجهیزات نانوایی از جمله آن تجهیزات است که با آن تفاوت ایجاد خواهید کرد.

همچنین نئوسیستم که نام آن در بالا آمد و برند ایتالیایی مارنو (Mareno) که انواع سلف سرویس و تجهیزات آماده سازی درست می‌کند از جمله برندهای تفاوت ساز هستند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

21 دیدگاه برای “لیست بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  • shahrya3 گفته:

   کیفیت تجهیزات آشپزخانه می تواند تاثیر زیادی بر تجربه مشتریان و همچنین بهره وری کسب و کار داشته باشد. برندهای معتبر تجهیزات آشپزخانه صنعتی با ارائه تجهیزاتی با کیفیت بالا و قابلیت اعتماد، می توانند به شما کمک کنند تا بهره وری و کیفیت خدمات خود را بهبود بخشیده و هزینه های نگهداری و تعمیرات را کاهش دهید.

  • shahrya3 گفته:

   برندهای APW، LOTUS و FAGOR از جمله بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند و از نظر شکل و کیفیت با یکدیگر متفاوت اند.

  • shahrya3 گفته:

   استفاده از بهترین برندها در تجهیزات آشپزخانه صنعتی باعث افزایش کیفیت و کارایی محصولات ارائه شده به مشتریان می شود. همچنین این تجهیزات با دوام تر هستند و نیاز به تعمیرات کمتری دارند.

  • shahrya3 گفته:

   عدم دستیابی به استانداردهای کیفیت و عملکرد مورد نظر، می تواند منجر به رضایت‌بخشی ناکافی مشتریان و در نتیجه از دست دادن آنها شود.

 1. سارا گفته:

  فعالان در حوزه آشپزخانه های صنعتی باید به چه نکاتی در مورد انتخاب برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی توجه کنند؟

  • shahrya3 گفته:

   فعالان در حوزه آشپزخانه های صنعتی باید با بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی آشنا باشند و با توجه به نیازهای خود، برند مناسب را انتخاب کنند. تنوع محصولات، کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش از جمله فاکتورهایی هستند که باید در انتخاب برند تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد توجه قرار گیرند

  • shahrya3 گفته:

   کیفیت تجهیزات آشپزخانه می تواند تاثیر زیادی بر تجربه مشتریان و همچنین بهره وری کسب و کار داشته باشد. برندهای معتبر با ارائه تجهیزاتی با کیفیت بالا و قابلیت اعتماد، به شما کمک می کنند تا بهره وری و کیفیت خدمات خود را بهبود بخشیده و هزینه های نگهداری و تعمیرات را کاهش دهید.

  • shahrya3 گفته:

   طول عمر بالا، عدم تاثیر منفی بر بو و طعم محصول، حمل و نقل آسان، شستشوی آسان، استاندارد بودن و وجود فیلترهای مناسب

  • shahrya3 گفته:

   با توجه به نیازهای خود، بودجه ای که در نظر دارید و ویژگی های برندهای مختلف، می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

  • shahrya3 گفته:

   کیفیت بالا، قابلیت اعتماد، طول عمر بالا، راندمان بالا، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: !!