()

معرفی پرفروش ترین کالباس بر برای فست فود و رستوران

با توجه به فروش بالای فست فود و توجه مردم به غذاهای فست فود در این سال‌ها، ‌راه اندازی فست فود در بین اقشار مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته و یکی از تجهیزات مهم و کارآمد در حوزه فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی را می توان از کالباس بر یا اسلایسر کالباس نام برد.

.ما در این مقاله می خواهیم انواع اسلایسر کالباس یا کالباس بر را مورد بررسی قرار دهیم همچنین در نهایت انتخاب با شماست که چه کالباس بری را خریداری نمایید

 حال می‌پردازیم به انواع کالباس برها در بازار ایران

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09938952983

1. کالباس بر دستی پارس برش 275

کالباس بر دستی پارس برش ۲۷۵ کالباس بری دستی و رومیزی است .این کالباس بر در فست فودها سوپرمارکت‌ها و هر فروشگاهی که نیاز به اسلایسر کالباس داشته باشد مورد استفاده است .

کالباس دستی پارس برش موتوری با قدرت 0.18 کیلووات، یا 0.24 اسب بخار از نوع تسمه‌ای دارد که تسمه شیار آن نیز ساخت کشور آلمان است. ضخامت برش‌های دستگاه کالباس بر پارس برش از 2 میلی‌متر تا 2 سانتی‌متر متفاوت است و تعیین مقدار آن به دست کاربر و با تنظیم دستگاه صورت می‌گیرد. بیشترین مقدار کالباسی که دستگاه کالباس بر پارس برش در ساعت ورقه‌ورقه می‌کند، 20 کیلوگرم، و مقدار مناسبی برای بسیاری از فروشگاه‌ها است. وزن کالباس بر پارس برش 18 کیلوگرم است. قیمت آن در حال حاضر حدود ۱۹ میلیون است.

مقاله پیشنهادی: لیست کامل خط پخت در تجهیزات آشپزخانه صنعتی

مشخصات فنی:
قطر تیغه 27.5 سانتی متر ،حداقل ضخامت برش سانتی‌متر و انتقال نیرو به صورت تسمه‌ای می‌باشد

وزن دستگاه هم ۱۸ کیلو تمام بدنه آلومینیوم می‌باشد .

کالباس بر دستی پارس برش 275
کالباس بر دستی پارس برش 275

2.کالباس بر دستی بیکرز مدل SXL 300

کالباس پر بیکرز هم به صورت دستی است اما با این تفاوت که قطر تیغه آن 30 سانتی‌متر است و برش‌هایی تا اندازه ۲۱21×24 سانتی‌متر در کالباس و ژامبون ایجاد می‌کند.قسمت متحرک کالباس بر ایتالیایی بیکرز دامنه حرکتی تا 28 سانتی‌متر دارد و ضخامت برش‌های کالباس بر بیکرز نیز از کمترین اندازه تا 1.5 سانتی‌متر متفاوت است. قدرت موتور دستگاه کالباس بر بیکرز 0.38 کیلووات، برابر 0.50 اسب بخار، و وزن آن 21.5 کیلوگرم است. اندازه دستگاه کالباس بر بیکرز 45×48×65 سانتی‌متر است. قیمت این کالباس بر نیز در حال حاضر حدود ۳۰ میلیون است.

شاید دوست داشته باشید!  یخساز صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

مشخصات فنی:  برند بیکرز ساخت ایتالیا و قطر تیغه آن 30 سانتی‌متر است، حداکثر قطر برش 21×24 سانتی متر و حداکثر ضخامت برش 1.6 سانتی متر و حداقل ضخامت برش 1.5 سانتی متر است.

کالباس بر دستی بیکرز مدل SXL 300
کالباس بر دستی بیکرز مدل SXL 300

3. کالباس بر آر جی وی دستی مدل LUSSO 275/A

کالباس بر آر جی وی دستی مدل LUSSO 275/A کالباس بری است که تحت لیسانس شرکت ایتالیایی آر جی وی در چین ساخته می‌شود و این مسئله روی قیمت کالباس بر آر جی وی هم تاثیرگذار بوده است.

در واقع خرید کالباس بر آر جی وی با همان ویژگی‌های برند اصلی، اما با قیمت پائین‌تر برای شما امکان‌پذیر است. بدنه دستگاه‌هایی که با مواد خوراکی سروکار دارند باید از موادی تهیه شوند که هیچ تاثیری روی رنگ ‌و بو و مزه و خواص مواد خوراکی نگذارند، به همین دلیل بدنه انواع کالباس بر RGV از آلومینیوم آنودیک ساخته شده است.

تاثیر دیگر آلومینیوم آنودایز شده، درخشنده‌تر کردن سطح روی فلز، و درنتیجه زیباتر کردن آن است، و البته از بالاتر بردن مقاومت فلز در برابر سایش و خوردگی و آسیب‌های محیطی نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. دستگاه کالباس بر آر جی وی دارای تیز کن تیغه دوطرفه با دو سنگ سنباده است که قابلیت جداسازی هم دارند و شما پس از خرید کالباس بر آر جی وی نیازی به خرید تیغه تیز کن ندارید و خود دستگاه این کار را انجام می‌دهد.

مشخصات فنی:

برند آر جی وی ساخت ایتالیا می باشد، تیغه حدوداً ۲۸ سانتی‌متر و حداکثر قطر برش 23×19 سانتی متر ، حداکثر ضخامت برش 1.5 سانتی متر

کالباس بر آر جی وی دستی مدل LUSSO 275/A
کالباس بر آر جی وی دستی مدل LUSSO 275/A

4. دستگاه کالباس بر الکتروکار مدل HBS 300

دستگاه کالباس بر الکتروکار مدل HBS 300 یکی از انواع کالباس برهای شرکت الکتروکار تمدن نژاد است که به‌صورت دستی کار می‌کند، یعنی حرکت دادن قسمت ریلی و متحرک دستگاه با مدد از دست کاربر انجام می‌گیرد و موتور دستگاه هم تیغه آن را به حرکت درمی‌آورد.

 بدنه انواع کالباس بر دستی الکتروکار از آلومینیوم اکسید شده به روش آنودی ساخته شده و بدین ترتیب هم مقاوم‌تر و زیباتر شده، و هم کمترین تاثیر را روی مواد خوراکی می‌گذارد و بو و مزه و خواص پروتئینی آن را تغییر نمی‌دهد. کالباس بر الکتروکار فروشگاهی تیغه‌ای به قطر 30 سانتی‌متر دارد و با بهره‌گیری از آن برش‌هایی با بیشترین قطر 20 سانتی‌متر در ژامبون می‌زند. ضخامت ورقه‌های برش داده شده با دستگاه کالباس بر الکتروکار از 0.2 میلی‌متر تا 1.5 سانتی‌متر متفاوت است و تعیین اندازه‌های آن با انتخاب کاربر صورت می‌گیرد.

شاید دوست داشته باشید!  راهنمای نگهداری هود آشپزخانه صنعتی

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09938952983

مشخصات فنی:

برند الکتروکار ساخت ایران با بدنه آلومینیومی که وزن دستگاه ۲۲.۵ کیلوگرم است و قطر تیغه 30 سانتی‌متر و حداکثر قطر برش 20 سانتی‌متر است همچنین حداکثر ضخامت برش 1.5 سانتی متر و

 حداقل ضخامت برش 0.2 میلی متر است.

دستگاه کالباس بر الکتروکار مدل HBS 300
دستگاه کالباس بر الکتروکار مدل HBS 300

5. کالباس بر امگا ایتالیا مدل 300 GLT

کالباس بر امگا ایتالیا مدل 300 GLT دستگاهی زیبا، مقاوم، و سازگار با محیط زندگی است که ساخت آن دارای بالاترین استانداردهای جهانی است و توانسته نشان CE را از سازمان اقتصادی اروپا دریافت کند. این نشان، از برترین گواهی‌نامه‌های کیفی دنیاست و گویای ایمنی و سلامتی دستگاه است و خرید کالباس بر امگا ایتالیا بهره‌گیری شما را از دستگاهی ممکن می‌سازد که از بالاترین استانداردهای جهانی برخوردار است.

بدنه انواع کالباس بر امگا مینروا از آلومینیوم آنودایز شده ساخته شده است. آلومینیوم آنودیک در واقع آلومینیوم روکش شده با روش اکسیداسیون است که فلز را مقاوم‌تر و قابل شست‌وشو می‌کند و ظاهر زیباتری هم با درخشان‌تر کردن آن به فلز می‌بخشد. کالباس بر ایتالیا امگا مانند بسیاری از انواع کالباس بر امگا دارای موتور تسمه‌ای است که نسبت به انواع قبلی آن تقویت شده‌تر و قدرتمند‌تر است.

مشخصات فنی:

برند امگا ساخت ایتالیا ، جنس بدنه آلومینیوم  و وزن دستگاه هم حدود ۲۰ کیلوگرم است .

ابعاد شاسی دستگاه 46×33 سانتی متر (عرض، عمق)

این دستگاه  تیغه‌ای ۳۰ سانتی‌متری دارد که حداکثر قطر برش حدود ۲۰ سانتی‌متر است.

دستگاه کالباس بر الکتروکار مدل HBS 300
دستگاه کالباس بر الکتروکار مدل HBS 300

6- کالباس بر ترازو دار محک مدل MS 275 A 180S

این کالباس پر محک یک تفاوت ویژه‌ای دارد که خود را از بقیه کالباس بر های حال حاضر بازار متمایز کرده است.

این کالباس بر دارای ترازو است که کاربر می‌تواند همزمان با برش کالباس آن را نیز وزن کند و خود را از ترازوی جانبی بی نیاز کرده است و جنس بدنه آن آلومینیوم اکسید شده است.

کالباس بر ترازودار محک مدل MS 275 A 180S با موتوری به قدرت 0.18 کیلووات، یا 0.24 اسب بخار، و با دور موتور 1400 دور در دقیقه به ورقه‌ورقه کردن برش‌های ژامبون می‌پردازد و تیغه تیز آن از له شدگی و تغییر شکل ورقه‌های کالباس جلوگیری می‌کند.

 کالباس بر دستی محک تیغه تیزی به قطر 27.5 سانتی‌متر دارد که با پوششی پوشانده شده تا دست کاربر در هنگام کار از گزند آن در امان باشد. بیشترین قطر ورقه‌های برش داده شده با دستگاه کالباس بر محک 24 سانتی‌متر، و کمترین و بیشترین ضخامت برش‌های آن یک میلی‌متر و یک سانتی‌متر است.

 وزن کالباس بر دستی محک 18 کیلوگرم و اندازه آن 33×38×49.2 سانتی‌متر و مناسب برای قرار دادن روی هر میز و پیشخوانی در فروشگاه شماست.

شاید دوست داشته باشید!  مدیریت رستوران راهنمای جامع برای موفقیت

مشخصات فنی:

این کالباس بر از برند محک است و با افتخار ساخت ایران قطر تیغه آن حدود ۲۸ سانتی‌متر است و حداکثر قطر برش 24 سانتی‌متر است همچنین دارای حداقل و حداکثر ضخامت برش از یک میلی‌متر تا یک سانتی‌متر است .

کالباس بر ترازو دار محک مدل MS 275 A 180S
کالباس بر ترازو دار محک مدل MS 275 A 180S

7- دستگاه اسلایسر کالباس براکس مدل BM 250 A

دستگاه کالباس بر براکس مدل BM 250 A دستگاهی برای برش دادن دستی کالباس و ژامبون، و مناسب فروشگاه‌های محلی کالباس و سوپرمارکت‌هاست که نیاز به کارکرد پی‌درپی و مداوم دستگاه ندارند.

 در ساخت انواع کالباس بر براکس و هر نوع کالباس بر دیگری باید نکته‌های مربوط به بهداشت و سلامتی رعایت شده باشد و جنس کالباس بر دستی براکس نیز از آلومینیوم آنودایز شده است تا هم قابل شست‌وشو باشد و هم در برابر ضربه و رطوبت و خوردگی مقاوم باشد، و ماده پروتئینی در برخورد با آن دچار خرابی و تغییر در رنگ و بو و مزه نشود. کارکرد دیگر آلومینیوم آنودیک براق و درخشنده و زیباتر کردن کالباس بر براکس است.

کالباس بر براکس دارای سنگ تیزکن تیغه هم هست تا همواره تیغه را تیز نگه دارد.

مشخصات فنی:

دارای موتوری تسمه‌ای با قدرت 015 کیلووات، برابر 0.20 اسب بخار است که توان لازم برای کارکرد دستی را برای دستگاه فراهم می‌کند.

اندازه تیغه دستگاه کالباس بر براکس 25 سانتی‌متر است و بیشترین اندازه برش‌هایی که در کالباس و ژامبون می‌زند، تا قطر 14 سانتی‌متر است. چنان‌که ملاحظه می‌کنید برش‌های این دستگاه نسبت به بسیاری از انواع کالباس بر براکس یا کالباس بر از برندهای گوناگون، کوچک‌تر است و بنابراین در خرید کالباس بر براکس باید به این نکته دقت داشته باشید.

 البته قیمت کالباس بر براکس نیز با توجه به قابلیت‌هایی که در اختیار کاربر می‌گذارد، پایین‌تر از انواع پیشرفته‌تر آن است. ضخامت برش‌هایی که کالباس بر دستی براکس می‌زند تا 3 سانتی‌متر است که ضخامت قابل توجهی است. وزن کالباس بر براکس 18 کیلوگرم است.

دستگاه کالباس بر براکس مدل BM 250 A

مجموعه ساتراپ، تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که در جهت راه اندازی رستوران می‌تواند کمک شایانی به شما کند.

اگر شما هم در فکر راه‌اندازی فست فود و رستوران هستید می توانید با مشاورین مجموعه ما تماس حاصل فرمایید همچنین لازم به ذکر است که مشاوره کاملاً رایگان است .

 

 

راه اندازی فست‌فود و رستوران

مشاوره راه اندازی رستوران و فست فود رایگان شد !

برای راه اندازی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در تماس باشید!

پیام سریع در واتساپ تماس : 09938952983

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: !!